Menu

Hakkımızda

Merhabalar;

Öncesinde "acaba yapabilir miyim" düşüncesi ile yola çıkarak, yapabildiğimizi gördüğümüzde tasarımlama ve özgün ürünler oluşturmanın keyfiyle çocukluğumuzdan gelen oyuncak sevdamızı yaratıcılığımızla harmanlayarak neden gelecek nesillere ulaştırmayalım dedik ve bu siteyi oluşturduk.

Oyuncak çağlar boyu değişik amaçlarla kullanıldı. Kimi zaman cinsiyet rollerini ve yetişkin hayatını anlamada bizim karşımıza çıkarken kimi zaman dekoratif kimi zaman da anne ve dünya arasında geçiş nesnesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Başlangıçtaki amacımız uyku arkadaşları yaparak çocuklarımızın güvenli oyuncaklarla büyümenin en önemli unsuru olan uykusunda onlara eşlik etmekti. Ancak oyuncaklarımız çok sevildi ve” neden daha fazlası olmasın ki” düşüncesinden harekete geçtik.

Oyuncaklarımızı sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra, istediğiniz gibi yönlendirebilir; ekleme-çıkarma ve renklerini değiştirebilirsiniz. Her oyuncak siz sipariş verdikten sonra örülmeye başlanacaktır dolayısıyla size bu anlamda sınırsız özgürlük tanımak ve yaratıcılığınıza izin vermek istedik.

Gelelim oyuncaklarımızın materyallerine; oyuncaklarımız genellikle 2 mm tığ ile örülmekte olup görsellerdeki oyuncaklarda Alize Diva, Gazzal Baby Cotton, Nako Pırlanta ile örülmüştür. İstediğiniz büyüklük ve renk skalasına göre sizin oyuncaklarınızda ip ve kalınlık değişebilir; dilerseniz sadece organik ip kullanarak oyuncağınıza kavuşabilirsiniz. Kullanılan gözler kilitli göz sistemi olup, ısı ile perçinlenmektedir (biz çıkartmayı denedik, ancak ördüğümüz parçayı sökerek çıkartabildik). Boyları ince ip kullanıldığından, oyuncağın daha yumuşak bir dokusu olması için, genellikle 25-30 cm arasındadır. Ancak dilerseniz daha kalın ipler de kullanılabilir. Üzerindeki parçalar yine kendi ip materyalinden dikilerek birleştirilmiştir ve iç materyali boncuk elyaftır.

Çamaşır makinesinde bebek çamaşırlarıyla birlikte 30 derecede defalarca yıkayabilirsiniz.

Keyifli oyunlar dileriz.

İletişim

preloader